Menu

Dokovací stanice pro iPod a iPhone s budíkem a rádiem

12.10.2011 14:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Dokovací stanice pro iPod a iPhone s budíkem a rádiem

Dokovací stanice pro iPod a iPhone s budíkem a rádiem | foto: CHIP

Společnost Logitech představila Clock Radio Dock S400i. Jedná se o dokovací reproduktory s budíkem a možností dobíjení iPodu a iPhonu. Zařízení vás večer hudbou z iPodu uspí, přes noc jej dobije a ráno vás vzbudí čerstvými zprávami z rádia. Doporučená cena je ale 2 490 Kč vč. DPH.

Budík s rádiem Logitech Clock Radio Dock S400i je osazen stereoreproduktory a umožňuje přehrávat hudbu z  iPodu, iPhonu nebo integrovaného FM rádia s předvolbami, takže si můžete vybrat hudbu, jakou si budete přát. Večer můžete poslouchat hudbu, usnout a nechat se probudit buď hudbou z FM rádia, pípajícím budíkem nebo svou oblíbenou skladbou.

Budík s rádiem Clock Radio Dock S400i má dvojí nastavení budíku a funkci odloženého buzení („snooze“), takže lidé mohou mít jeden přístroj dohromady a pomocí dálkového ovladače jej ovládat přes celý pokoj nebo ze vzdálené strany postele. Navíc můžete využít dobíjení i tehdy, když je reprodukce hudby vypnutá. Přístroj Logitech Clock Radio Dock S400i funguje ve spojení se všemi generacemi iPhonu, iPodem touch, iPodem nano a 6. generací iPodu classic.

Očekává se, že rádio s budíkem a dobíjením Logitech Clock Radio Dock S400i bude v Evropě k dostání počátkem října za doporučenou maloobchodní cenu 2499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení