Menu

Domácí reproduktory Logitech z533

09.07.2015 12:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Domácí reproduktory Logitech z533

Domácí reproduktory Logitech z533 | foto: CHIP

Logitech rozšířil svou produktovou řadu domácích reproduktorů uvedením modelu s názvem Logitech z533 Multimedia Speakers. Podle výrobce poskytují mohutný akustický výkon s bohatými basy a prokreslenými výškami. 

Multimediální reproduktory Logitech z533 jsou vhodné pro poslech hudby, sledování filmů a hraní her. Zvuk s výkonem až 120 W zprostředkovává čelně směrovaný subwoofer a plnopásmové drivery o průměru 2,25 palce (5,7 cm). Multimediální reproduktory mají dálkový ovladač na kabelu, který můžete umístit na vhodné místo a mít tak snadný přístup k hlavním ovládacím funkcím, jako jsou napájení, hlasitost a basy, spolu s konektorem na sluchátka a dalším vstupem jack 3,5 mm.

Očekává se, že multimediální reproduktory Logitech z533 budou k dostání v České republice od 15. července 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 2 479 Kč. Levnější verze Logitech z333 Multimedia Speakers s výkonem 80 W stojí 1 649 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení