Menu

Dotykový odolný monitor Philips

16.04.2019 11:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Dotykový odolný monitor Philips

Dotykový odolný monitor Philips | foto: CHIP

Nový LCD monitor Philips 222B9T má úhlopříčku 22" a je vybaven projektivní kapacitní dotekovou plochou s podporou až 10 současných dotyků, stylusem, odolností vůči prachu a vodě, širokou nabídkou portů a konektorů a flexibilním stojanem pro snadnou manipulaci.

Tento model je vhodná pro nejrůznější aplikace prodejních kiosků, infomačních pultů a panelů. Uplatnění najde například v hotelových lobby, obchodech, restauracích nebo školách.  Technologie  SmoothTouch garantuje přirozenou odezvu 10dotekového projektivně kapacitního (PCAP) displeje. Tato technologie umožňuje psaní na monitoru všemi deseti prsty, sdílení obsahu se spolužáky nebo hraní více hráčů současně. Díky odolnosti vůči vodě a prachu dle normy IP54 je toto zařízení vhodné i do náročného provozu v různých prostředích.

Philips 222B9T nabízí Full HD rozlišení s poměrem stran 16:9 a díky technologii SmartContrast, která automaticky upravuje barevné podání a úroveň podsvícení, je podle výrobce obraz ostrý a barvy živé. Navíc tato technologie umožňuje přepnout monitor do Economy módu, který výrazně snižuje spotřebu elektrické energie. Matný displej, technologie LowBlue Mode a FlickerFree nabízí optimální možnosti sledování. Philips SmartStand v „zetkovém“ designu umožňuje monitor zvedat a naklánět. Portová výbava je široká: VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, USB 3.1. Philips 222B9T je dostupný od dubna 2019 za koncovou cenu 6 889 Kč.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení