Menu

Druhá generace notebooků ThinkPad Edge

19.04.2011 07:53 | Redakce Chip + Přidat komentář
Druhá generace notebooků ThinkPad Edge

Druhá generace notebooků ThinkPad Edge | foto: CHIP

Společnost Lenovo inovuje svou řadu notebooků ThinkPad Edge a představuje novou generaci 14“ a 15,6“ notebooků ThinkPad Edge. Notebooky ThinkPad Edge E420 a ThinkPad E520 jsou určeny především pro podnikatele a menší firmy.

Notebooky jsou oproti předchozí řadě o 13 % tenčí a lehčí a celý design doznal změn. Víko displeje získalo měkčený povrch odolný proti poškrábání a ohmatání a stylový design podtrhují kovové prvky. Oba notebooky jsou již tradičně k dispozici nejen v černé, ale i v červené barvě a s matným či lesklým displejem.
I u nové generace notebooků Lenovo ThinkPad Edge se mohou jejich majitelé spolehnout na odolné provedení a vestavěné bezpečnostní prvky. Systém aktivní ochrany disku Active Protection System chrání pevný disk v případě pádu nebo nárazu. Čtečka otisků prstů zase umožňuje zabezpečený přístup k počítači.
Lenovo notebooky ThinkPad Edge E420 a E520 jsou vybaveny procesory Intel Core druhé generace. Technologie Windows 7 Enhanced Experience 2.0 zrychluje start systému. Do výbavy patří webová kamera s HD rozlišením a multidotykový touchpad. Nechybí ani HDMI port. Model ThinkPad Edge E520 má navíc numerickou část klávesnice.
Notebooky ThinkPad Edge E420 a E520 budou k dispozici od dubna za cenu od 12 690 Kč bez DPH.
 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení