Menu

Druhý ročník veletrhu FOR GAMES byl rekordní

23.10.2013 15:32 | Karel Kovar + Přidat komentář
Druhý ročník veletrhu FOR GAMES byl rekordní

Druhý ročník veletrhu FOR GAMES byl rekordní | foto: CHIP

Celkem 53 983 návštěvníků přilákaly veletrhy FOR GAMES, FOR TOYS a Model Hobby v polovině října na výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech. 

Veletrh FOR GAMES 2013, který se konal 10.–13. října na výstavišti v Letňanech přilákal toto rekordní množství návštěvníků řadou zajímavých expozic a atraktivním doprovodným programem. Na veletrhu byl poprvé v České republice prezentován nový systém PlayStation 4. Česká pobočka Sony Computer Entertainment Europe navíc u příležitosti FOR GAMES 2013 uspořádala tiskovou konferenci, na které oznámila zahájení prodeje PlayStation 4 v České republice, na Slovensku a v Maďarsku na 13. prosince tohoto roku.

Premiérových prezentací se na veletrhu dočkal i kapesní přístroj Nintendo 2DS a celá řada chystaných videoher jako Assassin’s Creed IV: Black Flag, Gran Turismo 6, Mario Kart 8 nebo Bayonetta 2. Řadu návštěvníků nalákala k hraní jedinečná technologie Kinect a populární Minecraft ve verzi pro Xbox 360. Velký zájem byl i o prezentaci 3D brýlí Oculus Rift na stánku hlavního mediálního partnera akce, televizního pořadu Re-Play.

12-for-games-nahled

www stránky veletrhu For Games

Komentáře

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení