Menu

Důchodcovská „fofrtaška“ na steroidech: český výrobce batohů představil světový unikát

15.03.2023 13:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Důchodcovská „fofrtaška“ na steroidech: český výrobce batohů představil světový unikát

Důchodcovská „fofrtaška“ na steroidech: český výrobce batohů představil světový unikát | foto: CHIP

Taška na kolečkách patří k elementárním základům každého seniora, který to myslí s obdenním nakupováním v supermarketu vážně. Společnost Brassi vyrobila unikátní tašku na kolečkách, která má dělat radost nejen důchodcům, ale i hráčům každého věku.

Na výrobě speciální tašky na kolečkách jménem Fofrtaška 2.0 se podílel nejen český výrobce zavazadel Brassi, ale také obchodní řetězec Kaufland a společnost Sinners Esports, která se specializuje na profesionální hraní videoher.

Fofrtaška nejen na nákupy

Vtip je v tom, že taška pojme nejen celý nákup, ale prakticky i celou herní sestavu. S trochou štěstí dovnitř naskládáte celý počítač, monitor, myš, klávesnici i sluchátka.

Fofrtaška disponuje také solárním panelem na dobíjení telefonu, červeným LED světlem, závodními kolečky s odpruženou nápravou či teleskopickým madlem a ve velikosti, jež umožňuje si ji vzít i do letadla jako příruční zavazadlo.

„Partnerství s Kauflandem si neuvěřitelně ceníme. Mají odvahu pouštět se do věcí, na které nikdo z jejich konkurence ani nepomyslí. Tím podporují naše hráče, organizaci, ale také celý esportový ekosystém. Nespokojí se jen s logem na dresu, ale chtějí společně ukazovat veřejnosti, že esport je tvrdá dřina a že esportovci si zaslouží pozornost a podporu,“ uvádí Bernard Šimon z Sinners Esports.

Převratná důchodcovská Fofrtaška 2.0 jde do prodeje dnes 15. března v 17 hodin s tím, že k mání bude v exkluzivním nákladu jen několika desítek kusů. Finální cena je svým způsobem benefiční: 9990 Kč včetně DPH. Výrobce tím chce vyjádřit exkluzivitu limitované edice.

Zdroj: Tisková zpráva, Sinners

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Důchod

  Reakce na Tvůj fotr:

  Moje matka pracovala 40let v kuse jako učitelka na základní škole. A má 12800 důchod..

  Reagovat na komentář

  Double verze

  Nevíte jestli nebude i dvojtaška,Klidně s třemi koly? A nebo s většími koly, buď nafukovacími a nebo odpruženými. Hodila by se mi do lesa. Houby,sběr malin a podobně.

  Reagovat na komentář

  Přesně,2 důchody a můžou si ji koupit, Teda jestli do ty doby nechcipnou hlady. Pak tam snad na Pou i věci z bytu z kterého je vyhodí za neplacení nájemného. Tet už jen madračku dovnitř a ještě se v tom vyspat.

  Reagovat na komentář

  Reakce na Honza:
  Když je někdo vychcaná svině a místo práce je na pracáku, tak nemůže mít normální důchod, podle mě mají dneska lidi co mají své odpracováno velice slušný důchod.

  Reagovat na komentář

  Rychlá hotovost

  Zrovna jsem dostal hotovostni pujcku 200 000 kc od Josef Sitek. pokud potřebujete půjčku, kontaktujte ho pomocí e-mailu níže josefsiteklf@gmail.com

  Reagovat na komentář

  Levněji to jde.

  Ta si myslím, že nějaké červené LED světlo a solární nabíječka tuto nákupní tašku extrémně prodražuje.( Koupím Power banku a také světlo na kolo, které na tašku přidám večer)..a vejdu se do 2K!!!

  Reagovat na komentář

  Hazard?

  Reakce na Andrea Píchová: co je na exportu hazardního???

  Reagovat na komentář

  Za ty peníze ať si ji strčí někam

  Reagovat na komentář

  Výrobci budou hlavně mlaďasové, kterým chodí nakupovat maminka, oni tak akorát sedí doma a paří hry… A jako děsný objev, u kterého si myslí, že jim ti, co nakupovat chodí, utrhají ruce, vymysleli „úžasnou“ tašku, a myslí si, že jim takový „trhák“ zajistí další pohodlné roky u paření her.

  Reagovat na komentář

  Ty, co okrádají důchodce už nebudou zajímat peněženky s 500Kč, ale urvou jim z ruky vozík za 10tis. Vtipné

  Reagovat na komentář

  Vozík RVHP pro důchodce

  Tašce se správně říkalo vozík RVHP. Tedy, Ráno Vyjedeš Hov..Přivezeš.

  Reagovat na komentář

  cena

  Cena na pos*ání. To aby se složil celý domov důchodců.

  Reagovat na komentář

  taška

  Noo…Nejsem důchodkyně, ale, ačkoliv jezdící tašky (nejen)na nákup používám, ani já bych si ji nekoupila. A to hned z několika důvodů: 1. Má chatrnou nápravu a moc malá kolečka, která jsou navíc celoplastová, tedy náchylná k rozlomení při najetí (nebo sjetí ) tašky v plném naložení na vyšší obrubník chodníku. A nemá prakticky žádnou konstrukci, která by batohu posktla řádnou oporu.
  2. Někomu to možná přijde praktické, ale taška s dobíjením na mobil, když si na cest stejně vozím s sebou nabíječku, mi nepřijde jako až zas tak dobrý nápad. Ikdyž, možná jsem jen „spátečník“ co není nadšený z hromadné digitalizace a mít v telefonu kde co, nepovažuje za ulehčení, ale komplikaci. A…kdo nelítá, do letala ji taky nevyužije.
  3. Nejsem a asi nikdy nebudu příznivcem hazardnich her, ani esportu. Takže podpora esportu je nejspíš asi taky záslužná věc, nicmně z mého pohledu stejná zbytečnost jako místo pro herní soustavu, nabíječka na telefon se samostatným solárním panelem, nebo červené led světlo.
  4. Ta cena, ač pilotní a benefiční, taky moc nenahrává tomu, aby ji koupil běžný jedinec. Ne v ČR.

  Reagovat na komentář

  RVHP

  Osobně se mi líbí spíše název RVHP-RÁNO VYJEDU HOVNO PŘIVEZU

  Reagovat na komentář

  Reakce na Elena Hlavsová: Nevím, jak jste přišla na to, že se jedná o zesměšňování nebo dokonce urážení důchodců??? Prostě tady u nás používali (a používají) „fofrtašku“ na kolečkách především staší spoluobčané – to je prostě fakt bez jakéhokoli zesměšňování. A právě takovou „fofrtaškou“ se prostě inspiroval výše uvedený výrobce. Cílovou skupinou FT 2.0 samozřejmě již nejsou důchodci – ale právě ta původní inspirace je spíše než urážením naopak vyzdvižením výhod řešení „tašky s kolečky“
  Mmch moje děti používají takovou „fofrtašku“ místo batohu do školy…

  Reagovat na komentář

  Reakce na Ema: Nevím, o jakém hanobení důchodců to mluvíte. Moji rodiče – oba v důchodu mnoho let, bez dalších příjmů či předem naspořených peněz rozhodně nemají jakékoli existenční obtíže. Myslím, že je několik skupin obyvatelstva, které jsou na tom mnohem hůře, než důchodci. To jen Vámi adorovaný Babiš si na nich teď jen honí politické body…
  Mmch taška super!!!

  Reagovat na komentář

  Opravdu pro důchodce :)

  Milý autore, jsem rád, že máte tak velký optimismus. Důchodců, kteří si mohou dovolit nákupní tašku za „benefiční“ cenu 9.990,– CZK, bude plná republika. Už je vidím, jak sedí před OC a dobíjejí sobě i lidem mobily. Spíš bych napsal hráčská taška. Takže to beru jako žertovný název a reklamu pro Sinners, Brassi a Kaufland. Úplně mne odrovnala ta „závodní kolečka“.

  Reagovat na komentář

  Fofrtaška

  Reakce na Blanka Šťastná: Docela šikovná,místo počítače na nákup,ale 10 000 Kč nemám

  Reagovat na komentář

  Proč "důchodcovská"?

  To neznají jiná slova než důchodce? Chci vidět důchodce, který si do obchodu poveze s sebou celou herní sestavu a ještě k tomu do letadla. To je na hlavu postavené.

  Reagovat na komentář

  výrobce je zcela mimo

  Jak přišel výrobce na to, že si může důchodce dovolit koupit nákupní tašku za 10 tisíc? To určitě vymyslel nějaký zastydlý puberťák, který už nemá babičku, nebo je to úplný mimoň.

  Reagovat na komentář

  ?

  Máte problém s pochopením psaného textu. Článek si přečtěte znova a znova a znova. Da se pochopit o čem se píše.

  Reagovat na komentář

  Důchodci?

  [737Mate pravdu,urážení,až hanobení duchodcu,ktere tady vyvolává tato nevydařená vláda,se jim moc hodí,jen rozdělují společnost,víc než sváděli na Babise8]

  Reagovat na komentář

  Důchodci?

  [737Mate pravdu,urážení,až hanobení duchodcu,ktere tady vyvolává tato nevydařená vláda,se jim moc hodí,jen rozdělují společnost,víc než sváděli na Babise8]

  Reagovat na komentář

  BENEFIČNÍ cena

  Mnoho čtenářů tu kritizuje cenu, přitom ve článku je vysvětleno, že je benefiční.
  Nejedná se o velkosériový výrobek, na kterém by stačilo vydělat pár procent, ale o malou sérii, u které kupující má podpořit nějaký cil.
  „Duchodcovská“ taška je označení typu v lyžařských rukavicích se taky dá chodit i mimo sjezdovky. ;-)

  Reagovat na komentář

  Taška RVHP

  Pamatujete, jak se těmto taškám na kolečkách říkávalo? RVHP…ráno vyjedu, ho.no přivezu. To bylo za socialismus.

  Reagovat na komentář

  Třeba si tu tašku nějaké hráčské trdlo, které neví co s penězi, koupí.

  Reagovat na komentář

  Důchodcovská .

  Myslím si,že zesměšňování urážení důchdců se stalo národním sportem.Západně od našich hranic chodí s touto taškou na kolečkách nakupovat starší i mladší. Rozhodně je snažší těžký nákup vézt ,než ho tahat v taškách a ničit si záda.

  Reagovat na komentář

  TAŠKA NA KOLEČKÁCH

  NO TO JE VELKÁ ŠKODA ŽE JI NEUVEDLI NA TRH PŘED ZAMÍTNUTÍM VALORIZACE,BOHATÍ DŮCHODCI BY NAKUPOVALI I NĚKOLIKRÁT DENNĚ A ZBOŽÍ BY SI SVÁŽELY,NYNÍ JE TAŠKA NA PŘEVOZ VĚCÍ PŘI STĚHOVÁNÍ DO MENŠÍHO BYTU ZASE MALÁ,VHODNÁ JE POUZE PRO BEZDOMOVCE A TI SI JI ZASE NEKOUPÍ,FIRMA NEJDE S DOBOU,NEREAGUJE NA POTŘEBY LIDÍ,NYNÍ JE AKORÁT TAK VHODNÁ NA ODVOZ ZNEHODNOCENÉ MĚNY,ANI SLEVA NEPOMŮŽE, SKONČÍ JAKO OSTATNÍ ZAPADLÉ PROJEKTY,INOVACI BYCH SI PŘEDSTAVOVAL JAKO POJÍZNÉ SEDÁTKO SE SLUNEČNÍKEM,M.

  Reagovat na komentář

  Důchodcovská?

  Důchodce s 16tis. penzí a 12tis. náklady na bydlení si ji nekoupí a nějaká možnost nabíjení je mu k ničemu. Za mne – předražený krám do domáccnosti.

  Reagovat na komentář

  dost bída,

  za ty prachy! :-(((
  raději tašku na každé straně s „troj-kolečkem,“ které „usnadní“ převoz i po schodech. (nemusíte ji na schodech nosit).
  https://www.heureka.cz/?…

  Reagovat na komentář

  FOFRTAŠKA

  Tak za tu cenu ani náhodou.

  Reagovat na komentář

  Tato taška by mě nevyhovovala má malé kolečka do sněhu ani pořádný rám nemá na 20 litrů oleje ,aby dojela až k domu a taška ,až u země kdo se má tak ohýbat, když vás bolí záda.Tu bych nechtěla ani zadarmo.

  Reagovat na komentář

  taška

  Tak nic moc, jako. Jo, kdyby ta taška sama vedle člověka jela, nedej bože
  dokázala vyšlapat schody až do bytu, to by byla věc. To by se mamce líbilo.

  Reagovat na komentář

  Pokud 6 až 7 tisíc, koupíme si s babičkou oba. Nepřijde mi, že za 20% důchodu by byla drahá.
  Čínskou si kupovat nebudeme. Na tři nákupy a do popelnice

  Reagovat na komentář

  Fofrtaška 2.0

  Dobré odpoledne,
  jen se chci zeptat, protože je v nadpisu použito slovo „důchodcovská“, kolik důchodců si ji asi bude moci koupit za tu zaváděcí cenu?
  Jaká bude její cena po zavedení asi ani přemýšlet nemusíme.
  Hezký den :)

  Reagovat na komentář

  Unikát? Ale kdeže :-)

  Tyhle kufírky na kolečkách se už přeci vyrábí strašně dlouho a používají se po celém světě, včetně teleskopického madla, jen nevypadají tak archaicky :-D

  Reagovat na komentář

  RVHP

  Reakce na Jana: RVHP- Ráno Vyjedu Hoxxo Přivezu. Tolik pro vysvětlení zkratky.

  Reagovat na komentář

  fofr taška

  Dobrý den, dříve se tato taška nenazývala „fofr taška“, ale taška RVHP. To ale neva je super.

  Reagovat na komentář

  Fofrtaška?

  I jako kabinové zavazadlo je předražená, v letadle si můžu nabíjet elektroniku ze sítě. Nápad dobrý, ale i za polovic drahý!

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení