Menu

Důležité bezpečnostní upozornění: AOC svolává první várku monitorů PDS241 a PDS271 v Evropě

28.08.2017 17:26 | Milan Loucký + Přidat komentář
Důležité bezpečnostní upozornění: AOC svolává první várku monitorů PDS241 a PDS271 v Evropě

Důležité bezpečnostní upozornění: AOC svolává první várku monitorů PDS241 a PDS271 v Evropě | foto: CHIP

Společnost AOC svolává modely PDS241 a PDS271 vzhledem k technickému problému s externím napájecím adaptérem / schránkou se vstupy u několika kusů.

Důvodem ke svolávání je chybné napájení / HDMI adaptéry u některých kusů.

Problém s externími adaptéry

Monitory AOC PDS241 a PDS271 používají externí zdroj pro vstup napájení a obrazového signálu. Zjistilo se ale, že několik těchto zdrojů poskytnutých externím dodavatelem nesplňuje požadavky na minimální vzdálenost vnitřních komponentů. Proto nelze zcela vyloučit riziko úrazu elektrickým proudem. Společnost AOC proto žádá zákazníky v Evropě, aby přestali používat své monitory PDS241 a PDS271 a odpojili je ze zásuvky, aby se předešlo jakémukoliv potenciálnímu riziku spojenému s externím zdrojem.

AOC tak nabízí bezplatnou náhradu všem svým evropským zákazníkům, kteří si již model PDS241 nebo PDS271 zakoupili, aby bylo 100% jisté, že je používají s bezpečným vstupním / napájecím externím zdrojem.

„Za tyto nepříjemnosti se omlouváme. Postaráme se o to, aby proces výměny probíhal hladce a všichni zákazníci si mohli i nadále užívat své monitory AOC,“ řekl František Koutník, country manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti AOC.

Bezproblémové vrácení

Společnost AOC je v současnosti v kontaktu s distribučními partnery, aby se ujistila, že majitelé monitorů PDS241 nebo PDS271 mohou tyto modely snadno a bez problémů vrátit a rychle vyměnit. 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení