Menu

Dvougigabitový domácí router Archer C2300

09.11.2017 18:08 | Milan Loucký + Přidat komentář
Dvougigabitový domácí router Archer C2300

Dvougigabitový domácí router Archer C2300 | foto: CHIP

Extrémně rychlý dvoupásmový Wi-Fi router TP-Link Archer C2300 dosahuje celkové rychlosti až 2300 Mbit/s díky technologii NitroQAM ve spolupráci s dvoujádrovým procesorem o taktu 1,8 GHz.

Technologie MU-MIMO přitom umožňuje připojení více uživatelů maximální možnou rychlostí a technologie Range Boost významně zlepšuje schopnost připojit vzdálenější nebo méně výkonná koncová zařízení. Důležitou funkcí zejména pro ty, kdo pracují z domova, je podpora bezpečného tunelového připojení pomocí OpenVPN a PPTP VPN.

Router Archer C2300 podporuje nejnovější standard Wi-Fi IEEE 802.11ac a poskytuje připojení rychlostí až 600 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 1625 Mbit/s v pásmu 5 GHz. Zároveň je vybaven čtyřmi porty RJ45 pro gigabitovou síť LAN s možností zdvojnásobení rychlosti pomocí agregace linek. Rychlý port USB 3.0 pak umožní k routeru připojit externí datové úložiště pro rychlé a pohodlné sdílení souborů, fotografií, hudby a videa mezi zařízeními v domácí síti. Vedlejší port USB 2.0 může sloužit k připojení sdílené tiskárny.

Archer C2300 je možné plně ovládat pomocí bezplatné mobilní aplikace Tether pro zařízení s operačními systémy iOS nebo Android. Aplikace v češtině umožňuje z přehledného a intuitivního rozhraní spravovat nastavení routeru, kontrolovat stav sítě a připojených zařízení, nastavovat přístupová oprávnění a sdílení síťových prostředků a ovládat řadu dalších funkcí.

Klíčové vlastnosti nového routeru:

•             Vysokorychlostní Wi-Fi síť: 1625 Mbit/s v pásmu 5 GHz, 600 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz

•             Velký dosah a stabilní připojení díky třem anténám a zesilovači signálu

•             Technologie MU-MIMO pro komunikaci maximální rychlostí až se třemi zařízeními současně

•             Podpora zabezpečeného připojení VPN

•             Zpracování náročných úloh bez zpomalování díky výkonnému dvoujádrovému procesoru o taktu 1,8 GHz

•             Rychlý port USB 3.0 pro připojení sdíleného datového úložiště

•             Ovládání veškerých funkcí a nastavení pomocí mobilní aplikace pro iOS a Android

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení