Menu

Dynavix Tera Tir: Navigace pro kamiony

30.09.2010 06:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Dynavix Tera Tir: Navigace pro kamiony

Dynavix Tera Tir: Navigace pro kamiony | foto: CHIP

Společnost Dynavix oznamuje uvedení na trh navigace určené speciálně pro řidiče nákladních automobilů. Navigace vyhledá optimální trasu s ohledem na parametry nákladního automobilu jako je jeho hmotnost a rozměry.

Tento model obsahuje navigační software Dynavix 9 s důležitými funkcemi Chytrá trasa a 99 % pokrytí čísly popisnými v České republice. Navigace je vybavena bluetooth handsfree, FM vysílačem, AV vstupem a RDS-TMC přijímačem. V zařízení nechybí ani multimediální centrum pro přehrávání hudby a videa nebo prohlížení obrázků. Aktivní držák zajistí pohodlnou a rychlou manipulaci s navigací a možnost přímého napájení. Součástí příslušenství je navíc elegantní ochranné pouzdro a autonabíječka na 12 – 24V.
Podrobné pokrytí mapových podkladů v pro nákladní automobily a přesné četnosti výskytů jednotlivých parametrů si můžete prohlédnout na tomto odkaze: www.dynavix.cz/data/download/mapsTIR.pdf
Doporučená koncová cena navigačního zařízení Dynavix Tera Tir je 10 990,- Kč s DPH.
Pro ty řidiče, kteří využívají na cestách vlastní notebook a nové zařízení si kupovat nepotřebují, přirpavil Dynavix navigační software Dynavix 9 Tir (pro NB/PC), jehož předpokládaná koncová cena bude 5.990,- Kč s DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení