Menu

Epson SC-P800 s nejsytější černou

23.04.2015 16:28 | Michal Bareš + Přidat komentář
Epson SC-P800 s nejsytější černou

Epson SC-P800 s nejsytější černou | foto: CHIP

Profesionální fototiskárna Epson SC-P800 formátu A2 pracuje s devíti barevnými inkoustu Ultrachrome HD a podle výrobce nabízí nejsytější a světelně nejodolnější černou na trhu. 

web-epson-surecolor-sc-p800-02-nahled

Epson SC-P800

Tiskárna je už s ohledem na formát A2 určena hlavně pro profesionální užití, dokonce k ní lze přikoupit i jednotku pro tisk na rolovaný papír. Vysokou kvalitu barev i dlouhou světlostálost má zajistit devítibarevná sada inkoustů Ultrachrome HD, která byla poprvé použita ve fototiskárně SC-P600 formátu A3+. SC-P800 je následníkem úspěšné řady fototiskáren Stylus Pro38×x. Nový model je podle výrobce první a jedinou stolní tiskárnou formátu A2 s volitelnou jednotkou pro papír v rolích. Díky tomu je ideální pro fotografy a umělce, kteří chtějí tisknout rozsáhlé panoramatické fotografie na nestandardní formáty, jako jsou transparenty či galerijní plátna. Tisková média lze do zařízení vkládat ze třech podavačů včetně nově přidané přední dráhy pro vkládání uměleckého papíru s vyšší gramáží. Tiskárna používá 80ml zásobníky inkoustu.

Tiskárna SC-P800 má být podle tiskové zprávy v prodeji od začátku června za zatím nezveřejněnou cenu. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení