Menu

Epson Stylus Photo PX720WD

20.08.2010 10:22 | Redakce Chip + Přidat komentář
Epson Stylus Photo PX720WD

Epson Stylus Photo PX720WD | foto: CHIP

Společnost Epson oznámila, že od 1. září začne prodávat novou inkoustovou multifunkci Stylus Photo PX720WD. Toto zařízení lze sdílet přes Wi-Fi a ethernetové rozhraní, podle tiskové zprávy má duplexní jednotku a samostatné inkoustové zásobníky.

Díky LCD displeji s úhlopříčkou 6,3 cm a dotykovému panelu s inteligentní navigací je PX720WD snadno ovladatelná a umožňuje uživatelům prohlížet a upravovat snímky přímo z paměťových karet, USB flash disků a fotoaparátů s rozhraním PictBridge bez nutnosti použití PC. Tiskárna umí rovněž popisovat CD a DVD disky.

 

Fotografický inkoust Epson Claria má být optimalizován proti blednutí, rozmazání a vodě. Tiskárna disponuje samostatnými inkoustovými zásobníky, tisková zpráva však bohužel neudává, kolik barev a jaké kartridže používá. Podle vyjádření výrobce splňuje PX720WD požadavky programu ENERGY STAR. Doporučená maloobchodní cena vč. DPH tiskárny Epson Stylus Photo PX720WD byla stanovena na 4 190 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení