Menu

Ergonomická myš od Microsoftu

12.07.2013 19:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Ergonomická myš od Microsoftu

Ergonomická myš od Microsoftu | foto: CHIP

Nový přírůstek do modelové řady Sculpt byl podle Microsoftu navržen pro maximální komfort ruky a zápěstí. Pro jednodušší přístup k úvodní obrazovce Windows 8 je myš Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse vybavena tlačítkem Windows.

Tvar myši poskytuje podle výrobce zápěstí komfort. Čtyřsměrné kolečko usnadní uživatelům pohyb do stran jen s pomocí myši. To se hodí například na tabletech. Navigaci zrychlí zpětné tlačítko. Technologie Blue Track zajišťuje funkčnost myši prakticky na každém povrchu.

Ergonomie myši pomáhá vytvořit přirozenou oporu pro ruku a zápěstí. Průměrný člověk dnes stráví u počítače zhruba šest hodin každý den. Správný tvar myši je proto důležitý pro prevenci chronického přetížení zápěstí i dalších problémů, jako je například syndrom karpálního tunelu. Myš je vhodná pro systémy Windows 7, Windows RT a Windows 8.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení