Menu

Ericsson kupuje Azuki Systems

10.02.2014 12:59 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Ericsson kupuje Azuki Systems

Ericsson kupuje Azuki Systems | foto: CHIP

Azuki Systems je poskytovatelem TV Anywhere, doručovací platformy pro poskytovatele služeb a majitele obsahu v oblasti televizního vysílání.

Azuki Systems rozšiřuje televizní a mediální portfolio společnosti Ericsson, které zahrnuje nedávnou koupi firmy Mediaroom od Microsoftu. Prostřednictvím akvizice Ericsson urychlí dostupnost nových a působivých zkušeností při sledování televizního vysílání na různých zařízeních a obrazovkách. Kromě toho Ericsson získá další klíčové funkce týkající se rozvoje služby TV Anywhere, včetně adaptivního datového toku a technologie ochrany obsahu. Kromě akvizice získá tým vysoce kvalifikovaných softwarových inženýrů z Azuki Systems.

azuki-nahled

Cheng Wu, generální ředitel a spoluzakladatel Azuki Systems, řekl: „Poskytovatelé služeb, vlastníci obsahu a vysílatelé, čelí řadě problémů, protože soupěří o to, aby byl telelvizní obsah k dispozici na jakémkoliv zařízení. Protože jsme po celém světě nasadili naše osvědčené řešení video vysílání příští generace, pomohli jsme urychlit a monetizovat služby TV Anywhere. Pokračování této práce v rámci Ericssonu zajistí, že zákazníci na celém světě budou mít nejlepší podporu jejich snahy poskytovat nejmodernější služby svým předplatitelům.“

Azuki Systems byla založena v roce 2008 a sídlí v Acton, Massachusetts. Její televizní řešení příští generace TV Anywhere kombinuje sílu over-the -top videa s nejvyšší kvalitou uživatelské zkušenosti, personalizace, ochrany obsahu, škálovatelnosti a spolehlivosti. Zákazníci Azuki Systems se rekrutují z oblastí poskytovatelů kabelové televize, IPTV, operátoři mobilních sítí a vlastníků obsahu. Firma má 49 zaměstnanců.

Zdroj: TZ Ericsson.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení