Menu

ESET Mobile Security

18.08.2011 09:19 | Redakce Chip + Přidat komentář
ESET Mobile Security

ESET Mobile Security | foto: CHIP

ESET zveřejnil release candidate (RC) verzi produktu ESET Mobile Security pro operační systém Android a je tak blízko k vydání finální verze tohoto produktu.

ESET již nabízí produkty pro operační systémy Windows Mobile a Symbian, RC verze určená pro mobilní telefony s Androidem je k dispozici volně ke stažení z webových stránek společnosti ESET. Produkt ochrání před veškerými bezpečnostními hrozbami, nevyžádanými hovory i ztrátou dat v případě odcizení či krádeže telefonu.  Mezi klíčové funkce tohoto produktu patří behaviorální detekce, kdy antivirus chrání před jakýmkoliv pokusem o napadení telefonu. Všechny aplikace, soubory, složky a paměťové karty SD jsou neustále prověřovány na výskyt hrozeb. Další zajímavostí je možnost GPS lokalizace nebo vzdáleného uzamčení, kdy telefon lze na dálku lokalizovat, zabránit zneužití dat v telefonu, nebo dokonce na základě SMS příkazu vymazat veškerá data a zabránit tak jejich zneužití.
Zajímavou novinkou je funkce Důvěryhodný přítel. V případě, že je do telefonu vložena neověřená SIM karta, telefon odešle varovnou SMS na předem určené telefonní číslo. V případě potřeby dokáže spolehlivý známý daného uživatele rovněž na dálku resetovat zapomenuté uživatelské heslo.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení