Menu

eStránky.cz v novém kabátě

30.04.2010 08:01 | Redakce Chip + Přidat komentář
eStránky.cz v novém kabátě

eStránky.cz v novém kabátě | foto: CHIP

Služba www.estranky.cz prošla kompletní přestavbou. Zákazníci nyní mohou využívat stovku nových vzhledů webových stránek od známých českých webdesignérů.

Nové eStránky na první pohled zaujmou změnou vzhledu úvodní stránky. Přepracování se dočkaly i ostatní stránky webu včetně uživatelské administrace. Společným cílem přitom bylo zrychlit a zjednodušit vytváření a správu webových stránek zákazníků. Ti mohou pro své webové stránky využít nové šablony vzhledu, které vytvářeli například Jakub Krčmář, Tomáš Pojeta nebo renomované studio 2Fresh.

Redesign webu eStránek doplňují také novinky v oblasti funkčnosti. Výrazným zjednodušením prošla správa fotogalerií. Dříve bylo nutné nahrávat fotky po jedné, takže vytvoření rozsáhlejší fotogalerie zabralo poměrně hodně času. V nové verzi eStránek lze fotografie nahrávat hromadně, což významně urychluje tvorbu webových fotogalerií.

Podpora jazykových mutací je další novinkou nových eStránek. Zákazníci, kteří chtějí webovými stránkami oslovit návštěvníky z jiných zemí, mohou pohodlně přeložit své stránky do několika cizích jazyků. V zákaznické sekci lze vložit překlad dané stránky v cizím jazyce, návštěvník webové stránky si pak může zvolit požadovanou jazykovou verzi z dostupných překladů.

Služba eStránky.cz je určena k vytváření webových stránek bez znalosti programování. Provozuje ji firma Websitemaster a.s. Projekt eStránky.cz byl spuštěn na konci roku 2005, v srpnu 2006 došlo k akvizici projektu vydavatelským domem Sanoma Magazines. Sanoma Magazines patří mezi největší evropská vydavatelství s pobočkami ve více než 12 evropských zemích a časopiseckým portfoliem nabízejícím více než 230 titulů.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení