Menu

Europ Assistance představila novinky v asistenčních službách

08.11.2014 15:21 | Karel Kovar + Přidat komentář
Europ Assistance představila novinky v asistenčních službách

Europ Assistance představila novinky v asistenčních službách | foto: CHIP

Společnost Europ Assistance otevřela nové moderní asistenční centrum a současně představila řadu inovativních asistenčních služeb.
 

Kromě služeb AutoCare (která odtáhne vaše vozidlo do vašeho servisu) a PneuCare (která se postará o defekt pneumatiky) je nově v nabdíce i služba  IT asistence. V této  oblasti  se  jedná o službu,  kterou  mohou  jako  přidanou  hodnotu  nabídnout  svým  zákazníkům  například pojišťovny v programech domácí asistence. Program je také určen pro další společnosti, které jsou spojeny se službami pro domácnosti a rodiny, jako jsou například distributoři elektrické energie či plynu nebo poskytovatelé internetového připojení.  
 
Europ  Assistance  pak  těmto  klientům  zprostředkovaně  zajistí  vzdálenou  asistenci k PC, telefonickou asistenci, obnovu dat z PC, paměťových karet a dalších médií a konzultace  při  nastavení  televizoru,  přehrávače  či  mobilu.  Programy  tohoto  typu  jsou  oblíbenou formou ocenění VIP zákazníků.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení