Menu

Eutelsat Broadband nabízí cenově dostupné satelitní připojení k internetu

13.11.2014 13:45 | Michal Bareš + Přidat komentář
Eutelsat Broadband nabízí cenově dostupné satelitní připojení k internetu

Eutelsat Broadband nabízí cenově dostupné satelitní připojení k internetu | foto: CHIP

Společnost Eutelsat Broadband nabízí satelitní připojení k internetu s rychlostí až 22 Mb/s (download), resp. 6 Mb/s (upload). Tuto službu lze provozovat na jakémkoliv místě ČR a cena začíná na 567 Kč/měsíc (bez nákladů na instalaci).

web-tooway-dish-for-ka-sat-nahled V nabídce je několik tarifů od nejlevnějšího Tooway 2GB (5 Mb/s down, 1 Mb/s up) za 567 Kč měsíčně, přes tarif Tooway 10 GB (22Mb/s down, 6 Mb/s up, 10 GB FUP) za 788 Kč/měsíčně a Tooway 22 GB za 1 285 Kč měsíčně (22Mb/s down, 6 Mb/s up, 22 GB FUP) až po Tooway Extra (22Mb/s down, 6 Mb/s up, 100 GB FUP) za 2 516 Kč měsíčně. K těmto tarifům teď přibyl „téměř“ neomezený tarif Infinity, který by měl zajišťovat rychlou konektivitu i po překročení 100GB datového měsíčního limitu. Prodejce nicméně upřesňuje, že i pro tento tarif platí zásada Network Management Policy. Když se Network Management Policy uplatňuje kvůli přetížení sítě, zákazníkům tooway Infinite, kteří spotřebovali více než 100 GB dat v měsíčním fakturačním období (kromě provozu v době Noční zóny od 00:00 to 06:00), budou rychlosti omezené na úroveň do 3 Mb/s v případě downloadu a do 1 Mb/s v případě uploadu. Toto omezení platí na dobu trvání přetížení sítě.

Novinka, která je zákazníkům odteď k dispozici, potřebuje pro své fungování malou satelitní anténu a modem připojený k počítači. Anténu si zákazník může nainstalovat sám nebo instalaci svěřit některému z certifikovaných prodejců. Jednorázové hardwarové náklady na zprovoznění služby přijdou na 8 712 Kč + 865 Kč za aktivaci. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení