Tip: Deset způsobů, jak spustit Správce úloh
Když nějaká aplikace zamrzne nebo se chcete podívat na vytížení systému či zkontrolovat…
Extender s průchozí zásuvkou | foto: CHIP
Na český trh přichází dvoupásmový opakovač (též repeater či extender) Wi-Fi signálu TP-Link RE360, který podporuje nejnovější standard 802.11ac o rychlosti až 1200 Mb/s.
Extender RE360 zlepšuje kvalitu signálu Wi-Fi sítě a zajišťuje pokrytí tam, kam signál z routeru nedosáhne nebo není dostatečně silný pro stabilní připojení. Nápaditý design extenderu v moderních domácnostech nejen esteticky neruší, ale svým oblým tvarem bez vyčnívajících antén předchází i možným úrazům, zejména u dětí. Extender se zapojuje přímo do elektrické sítě a sám je vybavený průchozí zásuvkou pro připojení dalších spotřebičů.
Wi-Fi extender RE360 nabízí připojení současně v pásmech 2,4 a 5 GHz s rychlostí 300 Mb/s, respektive 867 Mb/s. Výkonem pohodlně dostačuje i pro činnosti náročné na přenosovou kapacitu, jako je streamování HD videa, online hry nebo zálohování velkých objemů dat. Zařízení spolupracuje s libovolným standardním bezdrátovým routerem. Optimální umístění v prostoru pomáhá nalézt jednoduchý světelný indikátor.
Síť s extenderem RE360 je možné plně ovládat pomocí mobilní aplikace Tether v češtině, kterou výrobce poskytuje bezplatně pro zařízení s operačními systémy iOS a Android. V přehledném rozhraní může uživatel provádět nastavení, kontrolovat stav sítě a připojených zařízení a ovládat řadu dalších funkcí.
Když nějaká aplikace zamrzne nebo se chcete podívat na vytížení systému či zkontrolovat…
Ne vždy se nám hodí instalovat aktualizace Windows, jakmile jsou dostupné. Třeba na cestách…
Internetový prohlížeč Firefox získal funkci pro blokování otravných lišt se soubory cookie. A…
Microsoft se stává hybnou silou v oblasti začleňování prvků umělé inteligence do každodenní…
Lidé, kteří mají srdeční implantáty, by si měli dávat pozor na různá nositelná chytrá…
Cestování časem lidstvo fascinovalo od pradávna. Nedá spát ani vědcům, kteří v posledních…
Mnoho kategorií výrobků, včetně televizorů, chytrých telefonů a tabletů, by měli být výrobci…
V první prodejně Coop v Berouně byla nasazena umělá inteligence. Má zajistit efektivnější…