Menu

Externí disk Verbatim s vestavěnou čtečkou SD karet

16.07.2018 16:14 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Externí disk Verbatim s vestavěnou čtečkou SD karet

Externí disk Verbatim s vestavěnou čtečkou SD karet | foto: CHIP

Verbatim nabízí externí pevný disk s vestavěnou čtečkou karet, která uživatelům umožňuje pohodlný přesun dat z SD karet na pevný disk či na počítač. Po připojení k počítači se tento pevný disk hlásí jako dvě separátní úložiště.

Pevný disk Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty v kapacitě 1TB  je k dostání společně s paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC Memory Card v kapacitě 16 GB. Pro větší zabezpečení je k disku dispozici software Nero Backup, který je určen k zálohování vašeho laptopu či PC. Balení navíc obsahuje i software pro úsporu energie, který zabraňuje „točení“ pevného disku, když zrovna není používán a tím dochází ke zvýšení efektivity a k úspoře energie.

Přenosný pevný disk Store 'n' Go se připojuje přes USB 3.0 a je zpětně kompatibilní s porty USB 2.0. Doporučenou maloobchodní cena je 1 999 Kč v kapacitě 1TB společně s paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC 16GB (referenční číslo produktu: 53421). Verze s kapacitou 2TB přijde na trh v následujících měsících.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení