Menu

Externí disk Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed s TV USB nahráváním

31.08.2015 10:35 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Externí disk Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed s TV USB nahráváním

Externí disk Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed s TV USB nahráváním | foto: CHIP

Přenosný pevný disk Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed je vybaven USB 3.0 konektorem a nabízí rychlý přenos dat a zálohování. Disponuje také funkcí USB Rec&Play, takže se něj mohou ukládat televizní pořady.

Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed je dostupný v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB v černém, stříbrném, červeném, modrém nebo bílém barevném provedení. Disk má stylový design a váží jen 140 g. Na disku je předinstalovaný software Nero backup, jenž díky úplnému zálohování systému a obnovení funkčnosti umožňuje naplánovat automatické zálohování v požadovaný datum a čas nebo šifrované zálohování s ochranou heslem.

Přenosný disk Store 'n' Go SuperSpeed  disponuje také funkcí USB Rec&Play, která u televizorů s USB portem umožňuje nahrávání programů na externí paměťové zařízení a zpětné přehrávaní nebo dokonce pozastavení živého televizního vysílání. Nový Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed je dostupný za cenu 1 549 Kč (500 GB verze), 2 099 Kč (1TB verze) a 3 299 Kč (2TB verze).  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení