Menu

Farma v kapse

23.07.2015 11:51 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Farma v kapse

Farma v kapse | foto: CHIP

Nová mobilní aplikace pro iOS a Android přináší přehled o farmářských výrobcích a trzích v okolí. 

Prostřednictvím aplikace Farma v kapse mohou uživatelé získat přehled o českých farmářských producentech a prodejcích v okolí. Cílem agentury Konektor Social, která projekt vytvořila, je zejména podpořit domácí výrobce. Aplikace je dostupná pro operační systémy Android a iOS a spolu s ní vzniká i webový portál farmavkapse.cz.

Portál a mobilní aplikace byl spuštěn na podporu farmářů a prodejců. Nabízí aktuální informace o farmářských potravinách, trzích a výrobcích. Uživatelům pomáhá najít lokální farmáře v jejich okolí a dokáže naplánovat cestu napříč Českou republikou se zastávkou u prodejce poptávaného produktu. Farma v kapse v současné době po celé České republice mapuje přes tisíc prodejních míst s farmářskými produkty a více než 700 farmářů. Počítají se mezi ně i ti, kteří ve skutečnosti farmu nemají, ale vlastní třeba sad, včelín, vinohrad atp.

Uživatelé Farmy v kapse najdou na portálu a mobilní aplikaci široké portfolio farmářských potravin od zeleniny, přes ovoce, pečivo, vajíčka, maso, med, obiloviny, luštěniny až po pivo a víno. Nechybí ani vzdělávací část, kde uživatel získá prostřednictvím blogu informace o novinkách v projektu, sezónních tipech a dalších tématech souvisejících s farmářskými potravinami. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení