Menu

FAYN Telecommunications vstoupí v červnu na trh virtuálních mobilních operátorů

30.05.2013 10:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
FAYN Telecommunications vstoupí v červnu na trh virtuálních mobilních operátorů

FAYN Telecommunications vstoupí v červnu na trh virtuálních mobilních operátorů | foto: CHIP

FAYN chce být prvním telekomunikačním operátorem, který nabídne společné výhody internetového a mobilního volání.

Společnost FAYN Telecommunications se dnes rozhodla oznámit, že je připravena vstoupit během června 2013 na trh virtuálních mobilních operátorů. Díky tomuto vstupu na trh se stane FAYN prvním telekomunikačním operátorem, který bude nabízet uživatelům společné výhody internetového volání (VoIP) a mobilního volání (GSM), včetně tradičních služeb SMS a datových přenosů.

Co je to VoIP?

Hlavní výhodou VoIP volání je obrovská úspora nákladů. Uživatelé mohou zapomenout na hrozivé minutové sazby kolem 6 Kč. Např. s tarifem NAPLNO lze u FAYNu volat do všech mobilních sítí již za 0,45 Kč za minutu bez DPH 21%.

Operátor slibuje, že zákazníci ušetří měsíčně až stovky korun. Levné volání má platit do všech sítí. V případě, že uživatelé doporučí FAYN svým známým nebo příbuzným, mohou si volat mezi sebou zcela zdarma – při volání mezi VoIP čísly se nebudou účtovat žádné poplatky.

V příštím vydání časopisu Chip 07/2013, které vychází 21.6.2013 přineseme porovnání všech virtuálních mobilních operátorů.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení