Menu

Firemní notebooky Toshiba řady Z se Skylakem

24.01.2016 17:07 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Firemní notebooky Toshiba řady Z se Skylakem

Firemní notebooky Toshiba řady Z se Skylakem | foto: CHIP

Společnost Toshiba oznámila, že svou nejprestižnější třídu podnikových přístrojů – řadu Z, vybaví procesory 6. generace Intel Core. Mezi vybrané notebooky řady Z patří 12,1" model Portégé Z20t-C, 13,3" Portégé Z30-C, 14" Tecra Z40-C a 15,6" Tecra Z50-C. 

Díky procesorům 6. generace Intel Core poskytnou všechny nové modely řady Z vyšší výkon při doposud nejnižší spotřebě energie. Oddělitelný model Portégé Z20t-C, který je osazen novým procesorem Intel Core M šesté generace, bude disponovat novým oboustranným portem USB 3.1 typ C, u kterého nezáleží na orientaci konektoru. Portégé Z20t-C poskytuje firemním zákazníkům flexibilitu, ať už ho používají jako výkonný ultrabook, nebo pasivně chlazený tablet. Díky vynikající energetické efektivitě procesorů Intel Core M bude možné s Portégé Z20t pracovat bez síťového napájení až 19 hodin.

Model Portégé Z30-C je vhodný pro často cestující uživatele. S výdrží těsně pod 16 hodin a hmotností 1,2 kg je skutečně mobilní. Notebook Tecra Z40-C byl navržen tak, aby poskytl optimální rovnováhu mezi mobilitou a produktivitou. Díky většímu displeji, nyní s rozlišením až Full HD, mohou být uživatelé produktivnější a baterie vydrží až 15 hodin.

Nová Tecra Z50-C je díky velkému displeji vhodná pro práci se složitými dokumenty a velkými tabulkami. Tecra Z50-C je vybavena čtyřmi porty USB 3.0 a nechybí jí možnost osazení optickou mechanikou. Všechny inovované přístroje i nadále disponují touchpadem, trackpointem a podsvícenou klávesnicí. Aktualizované modely budou k dispozici postupně během prvního a druhého čtvrtletí 2016.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení