Menu

Fitness hodinky od Aceru

28.04.2017 11:05 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Fitness hodinky od Aceru

Fitness hodinky od Aceru | foto: CHIP

Do oblasti nositelné elektroniky se pustila i společnost Acer. Její elegantní chytré hodinky Leap Ware sledují fitness hodnoty pomocí celé řady senzorů a spolupracují s aplikací Liquid Life. Ta uživatele motivuje k cvičení a ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu.

Společnost Acer na své globální tiskové konferenci next@acer v New Yorku představila své chytré fitness hodinky Leap Ware. Hodinky mají leštěný nerezový kruhový rám s jednoduchým minimalistickým designem. Umožňují uživatelům využívat sadu wellness a fitness funkcí. Jsou vybaveny čipsetem MediaTek MT2523 a bio senzorovým čipem MT2511.

Díky řadě senzorů s pokročilými algoritmy mají různé funkce pro sledování fitness hodnot. Mohou sledovat tepovou frekvenci, vytrvalost, stres/únavu a vystavení ultrafialovým paprskům. Na baterie vydrží tři až pět dní. Jejich 42mm (1,6") čelní stranu chrání sklo Corning Gorilla Glass SR+ a jsou odolné proti vniknutí vody IPX7- přežijí tedy třeba nečekanou průtrž mračen. Nechybí ani vestavěné LED světlo, které se rozsvítí stisknutím tlačítka. Tím se otevírá spousta možností využití, jako je odemknutí vchodových dveří pozdě v noci nebo využití tohoto osvětlení jako bezpečnostního prvku při běhu po západu slunce.

leap-ware-4-nahled

Chytré hodinky lze spárovat se smartphonem  s operačním systémem Android či iOS prostřednictvím aplikace Liquid Life.  Uživatelé uvidí, kdo jim volá či píše a velký dotykový displej smartphonu pak využívají jako palubní desku pro analýzu všech dat shromážděných snímači v hodinkách. Aplikace Liquid Life uživatelům umožňuje nastavit si každodenní fitness cíle s upozorněním jejich dosažení, aby k tomu byli motivováni. Chytré hodinky Acer Leap Ware budou v oblasti EMEA k dispozici ve třetím čtvrtletí za cenu od 139 €.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení