Menu

Fitness hodinky s bezdrátovou hudbou

03.09.2015 11:52 | Josef Mika + Přidat komentář
Fitness hodinky s bezdrátovou hudbou

Fitness hodinky s bezdrátovou hudbou | foto: CHIP

Na berlínském veletrhu IFA se ukázala další zajímavá novinka, tentokrát od společnosti TomTom.

Kombinace, kterou ještě nikdo jiný nepředstavil, tak je možné pohlížet na nové fitness hodinky Sparks od společnosti TomTom. Svou 4. generaci náramkových hodinek s GPS určených ke sledování sportovních aktivit výrobce doplnil integrovaným hudebním přehrávačem pro streamování hudby přes Bluetooth do bezdrátových sluchátek. 3 GB paměťového místa pro hudbu znamená, že uživatel může nechat svůj smartphone nebo „zastaralý“ MP3 přehrávač doma a vyběhnout nebo vyjet pouze s hodinkami na zápěstí, bez otravných kabelů a pouzder. Nové fitness hodinky TomTom kromě měření a zaznamenávání trasy a snímání srdečního tepu nyní umí předávat uložená hudební data do nejrůznějších typů Bluetooth sluchátek.

TomTom uzavřel spolupráci se společností Ministry of Sound, která se zabývá mixováním hudby a do hodinek Spark dodala 30minutový hudební mix speciálně určený pro lepší motivaci při cvičení. TomTom Spark dokáže monitorovat aktivitu 24 hodin denně, lze přepínat mezi režimy běh, cyklistika, plavání, chůze a gymnastika. Doufáme, že v Chipu brzy přineseme podrobnější test nových fitness hodinek, které se snaží zaplnit mezeru na trhu. Ohlášená cena Sparks Cardio +Music bude 249 euro, na trhu by se měly, objevil v několika různých barevných kombinacích v průběhu října.

4. generace hodinek TomTom umí bezdrátově stremovat hudbu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení