Menu

Foto aplikace zdarma: dočasná akce na Google Play

24.05.2021 10:40 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Foto aplikace zdarma: dočasná akce na Google Play

Foto aplikace zdarma: dočasná akce na Google Play | foto: Brigitte/Pixabay

Neobvyklé pozadí na domovskou obrazovku nebo kreativní fotografie k vytištění: někdy jsou běžné snímky z mobilního telefonu jednoduše málo. V podobných případech přicházejí na pomoc fotografické aplikace, jako je například »Sketch Me! Pro«.

Možnost aplikovat na pořízené fotografie filtr imitující kreslený obrázek není žádnou novinkou. Přesto má takový výsledek své kouzlo a dodává možná poněkud všednímu zachycení obrazu něco navíc.

Na platformě Google Play je k dispozici celá řada aplikací, které podobné filtry nabízejí. U většiny z nich si můžete vybírat různé styly a i aplikace »Sketch Me! Pro«, která je v tuto chvíli dočasně k dispozici zdarma, nabízí nejrozmanitější efekty.

Mějte prosím na paměti, že náš příspěvek odráží aktuální situaci na obchodu Play, která se může každým okamžikem změnit. Akce bezplatného poskytování softwaru může být kdykoliv ukončena. Ještě před stažením se raději přesvědčte, zda akce stále platí a aplikace je na Google Play poskytována bezplatně.

sketchmepro-logo

Plná verze Sketch Me! Pro – aplikace pro Android 1.91.4

CHIP hodnotí Velmi dobrý

Pomocí aplikace pro zařízení s Androidem můžete do fotografií přidávat efektní filtry ruční skicy.

Ke stažení na Google Play

 

Sketch Me! Pro: aplikace nabízí různé styly

sketchme

Pomocí aplikace pro Android můžete jen pomocí několika kroků změnit pořízenou fotografii na skicu v různých stylech. | Zdroj: Sketch Me! Pro

Aplikace dokáže v několika krocích proměnit jakýkoli obrázek v kresbu. Lze použít všechny snímky z vaší galerie, z nástroje ale lze pořizovat i nové fotografie.

V režimu úprav pak můžete použít různé efekty a korekce. Nejlepší ze všeho je široký výběr filtrů. Ať už vás zajímají jednoduché černobílé kresby tužkou, nebo barevné karikatury, každý si zde najde něco podle svého vkusu.

Všestranný nástroj pro milovníky filtrů

»Sketch Me! Pro« přináší vše, co by měla dobrá foto aplikace v oblasti filtrů a efektů nabízet. Vše je přehledně uspořádáno a ovládání jde hladce od ruky. Nejdůležitější je ale samozřejmě sekce úprav. I zde aplikace dosahuje dobrých výsledků. Výběr filtrů je všestranný a spolu s funkcí korekce tónování barev není problém dosáhnout pěkného výsledku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení