Menu

Pohodlné používání Instagramu ve Windows

22.02.2020 12:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Pohodlné používání Instagramu ve Windows

Pohodlné používání Instagramu ve Windows | foto: CHIP

Webové stránky programu Instagram a související aplikace pro Windows postrádají některé důležité funkce. Instagram je totiž primárně určen pro uživatele mobilních zařízení.

Pokud však tuto fotografickou službu přesvědčíte, že s ní aktuálně pracujete na svém smartphonu, budete moci používat i funkce, jako je vkládání nových příspěvků, i na osobním počítači. Tuto možnost nabízí aktuální verze internetového prohlížeče Google Chrome . Spusťte tento prohlížeč na počítači a přihlaste se na webu Instagramu (www.instagram.com). Následně stiskněte kombinaci kláves [Ctrl] + [Shift] + [I] a přepnete se do režimu vývojáře. V levém horním rohu nástrojů pro vývojáře klikněte na tlačítko pro mobilní zobrazení („Toogle device toolbar“). Vyberte mobilní telefon, který má být v prohlížeči simulován (např. IPhone), a v sekci »Responsive« stránku obnovte pomocí stisku [F5]. Nyní můžete nahrát novou fotografii pomocí tlačítka pro upload a používat Instagram téměř stejně jako v aplikaci ve vašem smartphonu.

insta2-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.