Menu

Z fotoaparátů Sony jde udělat webkamerka

20.08.2020 11:30 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Z fotoaparátů Sony jde udělat webkamerka

Z fotoaparátů Sony jde udělat webkamerka | foto: CHIP

Společnost Sony nabízí pro uživatele svých některých modelů fotoaparátů nové řešení pro snadné a kvalitní živé streamování a video hovory. Jde o aplikaci Imaging Edge Webcam pro Windows.

Společnost Sony představila novou aplikaci pro stolní počítače Imaging Edge Webcam, která uživatelům umožňuje snadno přetvořit digitální fotoaparát  na kvalitní webovou kameru jednoduše tím, že jej připojí k osobnímu počítači prostřednictvím USB. Nástroj je dostupný zdarma a můžete si ho stáhnout ZDE. Návod na připojení pak ZDE.

pct-instruction-index-01

Sony nabízí možnost, jak využít její fotoaparáty ve funkci webové kamerky. | Zdroj: CHIP archiv

Imaging Edge Webcam umožňuje uživatelům streamovat nebo pořádat videokonference a využít tak pokročilé zobrazovací technologie společnosti Sony, mezi něž patří například automatické ostření, kvalita obrazu ve vysokém rozlišení a další unikátní funkce každého z kompatibilních fotoaparátů.

Imaging Edge Webcam je aktuálně kompatibilní s 35 modely fotoaparátů Sony a to včetně modelů: Alpha 9 II, Alpha 9, Alpha 7R IV, Alpha 7R III, Alpha 7R II, Alpha 7S II, Alpha 7S, Alpha 7 III, Alpha 7 II, Alpha 6600, Alpha 6400, Alpha 6100, RX100 VII, RX100 VI, RX0 II, RX0, vlogovacím fotoaparátem ZV-1 a dalšímii. S touto aplikací je kompatibilní také nedávno představená Alpha 7S III.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení