Menu

Foxconn 4Tech přiveze na Amper 2018 novinky měnící podobu českého průmyslu

23.02.2018 19:40 | Milan Loucký + Přidat komentář
Foxconn 4Tech přiveze na Amper 2018 novinky měnící podobu českého průmyslu

Foxconn 4Tech přiveze na Amper 2018 novinky měnící podobu českého průmyslu | foto: CHIP

Foxconn 4Tech se stal poprvé partnerem letošního 26. ročníku největšího mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení ve střední Evropě. Odborný veletrh Amper se koná v Brně od 20. do 23. 3. 2018.

Společnost Foxconn 4Tech vyvíjející a dodávající vlastní produkty, služby a řešení určené především pro průmyslové a výrobní firmy, ale i pro další obory na Amperu představí řadu novinek z oblasti průmyslového internetu věcí, automatizace a služby pro chytré továrny.

„Návštěvníci veletrhu budou mít jako první možnost shlédnout naši novinku v podobě systému pro vizuální rozpoznání obrazu a videa ve spojení s umělou inteligencí. Řešení využívající strojové vidění, ‚hluboké učení ‘ a neuronové sítě nejen pro rozhodování a automatizované sledování kvality výrobků, bezpečnost a autonomní systémy v moderních továrnách a dalších odvětvích,“ uvedl Jiří Krátký, komerční ředitel společnosti Foxconn 4Tech. V aplikaci umělé inteligence, pokročilé datové analytiky, automatizace a strojového vidění patří Foxconn 4Tech mezi světovou špičku poskytovatelů těchto služeb a řešení.

Dalšími tématy, které Foxconn 4Tech na veletrhu představí, bude například pokročilá robotika pro složité výrobní operace vyžadující vysokou přesnost a kvalitu produkce, vlastní systémy pro řízení výroby, chytrou logistiku integrované do praktických živých ukázek v robotické cele. K dispozici bude také řešení pro přesnou lokalizaci pohybu zařízení, materiálů a osob v průmyslovém prostředí. Pro náročnou výrobu bude předvedeno podpora pokročilého řízení procesů za pomoci IoT a matematického modelování. V neposlední řadě bude k dispozici vlastní průmyslová IoT platforma jako softwarový základ pro digitalizaci a automatizaci spolu s praktickým pokročilým řízením a monitoringem spotřeby energií v průmyslovém prostředí.

Mezinárodního veletrhu Amper se v loňském roce účastnilo přes 43 tisíc návštěvníků, kteří zhlédli expozice 600 firem z 22 zemí světa. Společnost Foxconn 4Tech bude novinky prezentovat v hale V na stánku N2.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení