Menu

freeSAT rozšiřuje nabídku kanálů v ČR o FilmBox Extra

11.11.2014 10:18 | Radek Kubeš + Přidat komentář
freeSAT rozšiřuje nabídku kanálů v ČR o FilmBox Extra

freeSAT rozšiřuje nabídku kanálů v ČR o FilmBox Extra | foto: CHIP

Od 31. října 2014 je odběratelům služeb freeSAT kanál FilmBox Extra k dispozici jako součást balíčku FilmBox Pak.

Nová nabídka je součástí průběžné snahy společnosti UPC DTH o zlepšování služeb zákazníkům a upevňování pozice poskytovatele s nejrozmanitější nabídkou kanálů ze všech provozovatelů satelitního vysílání na trhu.

freesat-visual-2-nahled

Kanál FilmBox Extra nabízí směs holywoodských a mezinárodních filmů, televizní seriály americké a britské provenience a výběr filmových děl nezávislých tvůrců z Evropy a Asie. Jedná se již o třetí položku v rámci balíčku FilmBox, který dále obsahuje kanály FilmBox Plus a FilmBox Family.  Společně pak tyto tři kanály tvoří balíček FilmBox Pak, který si zákazníci UPC DTH na uvedených trzích mohou nyní dokoupit.

„Těší nás, že můžeme rozšířit balíček FilmBox Pak o kanál FilmBox Extra. Naši zákazníci si díky tomu mohou vybírat z ještě bohatší nabídky kvalitních programů,“ říká Zoltan Pinkola, regionální ředitel pro prodej a obchodní rozvoj.

FilmBox Extra si mohou předplatitelé balíčku FilmBox Pak naladit na kanálu 65.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení