Menu

Full HD projektor s vysokým jasem

19.04.2013 09:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Full HD projektor s vysokým jasem

Full HD projektor s vysokým jasem | foto: CHIP

Společnost BenQ přestavila projektor SH940 nabízející vysoký jas a využitelnost pro prezentaci v rozlehlých prostorách. Nový projektor nativně podporuje rozlišení Full HD 1080p a technologii HQV (Hollywood Quality Video) a umožňuje snadnou instalaci v různých prostředích.

Díky mnoha různým způsobům připojení včetně pětice BNC konektorů a duálním HDMI a D-Sub portům může tento projektor zastávat roli multimediálního centra. Kvalitní projekce na libovolném povrchu za různých světelných podmínek je podle výrobce dosaženo vysokým jasem 4000 ANSI lumenů, vysokým kontrastním poměrem 50000:1 a také speciálním HQV procesorem zvýrazňujícím obrazové detaily. Kvalitnímu zobrazení napomáhá nejen podpora velkého zoomu či horizontálního a vertikálního posunu objektivu, ale také 2D korekce lichoběžníkového zkreslení.

Uváděný projektor se vyznačuje i podporou technologií snižujících spotřebu. Přednášející například mohou vypnout obraz ve chvíli, kdy diskutují s účastníky semináře a nevyžadují obrazovou podporu. Projektor je na českém trhu již k dostání za cenu cca 72 000 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení