Menu

Futuristický design, ostré linie a efektní LED podsvícení

14.11.2018 10:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Futuristický design, ostré linie a efektní LED podsvícení

Futuristický design, ostré linie a efektní LED podsvícení | foto: CHIP

Dvě novinky v nabídce počítačových skříní ATX značky EVOLVEO – Functio 1 a Functio 2 – zaujmou futuristickým designem s ostrými liniemi a efektním LED podsvícením v režimu Rainbow.

Podsvícení zajišťují předinstalované LED pásky, které podtrhují vertikální linie obou skříní. Podsvícení lze ovládat speciálním tlačítkem.

Functio 1 a Functio 2 mají promyšlený systém chlazení a do skříní je možno instalovat šest 120mm ventilátorů, nebo pět ventilátorů s průměrem 140 mm. Obě skříně mají průhlednou bočnici z temperovaného skla, která nabízí pohled na použité komponenty počítače. Pro dva pevné disky 3,5" je vyčleněn prostor ve spodní části skříně, disky se instalují pomocí antivibračních podložek, které jsou součástí dodávky. Obě skříně lze dále vybavit dvěma disky SSD 2,5". Odolnost proti prachu je zajištěna odnímatelnými filtry.

Skříně ATX Evolveo Functio 1 a Functio 2 jsou určeny pro VGA karty s maximální délkou 370 mm. Maximální výška CPU chladiče je pak v případě obou skříní 179 mm.

Evolveo Functio 1 je oproti skříni Functio 2 vyšší, design je podtržen dvěma předinstalovanými LED páskami a dvěma dominantními liniemi mřížek, které zakrývají ventilátory chlazení a prachové filtry. Odnímatelné magnetické filtry jsou umístěny na čelní a horní straně skříně. Spodní prachový filtr je výsuvný.

Evolveo Functio 2 zaujme ostrými liniemi čelního panelu, který je doplněn jednou LED páskou. Na čelním panelu je umístěn podsvícený hlavní vypínač. Prachové filtry (odnímatelný a výsuvný) jsou umístěny v horní a spodní části skříně.

Dostupnost a cena

ATX tower EVOLVEO Functio 1 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 1590 Kč.

ATX tower EVOLVEO Functio 2 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 1220 Kč.

Skříně se dodávají bez ventilátorů.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení