Menu

Garmin Forerunner 210: Navigace pro sportovce

31.01.2011 08:23 | Redakce Chip + Přidat komentář
Garmin Forerunner 210: Navigace pro sportovce

Garmin Forerunner 210: Navigace pro sportovce | foto: CHIP

Garmin uvádí na trh GPS sporttester s označením Garmin Forerunner 210.

Nový Garmin Forerunner 210 patří mezi novou generaci sportovních hodinek, které jsou pomocí GPS jednoduše schopny změřit rychlost, zdolanou vzdálenost, čas a srdeční tep u drtivé většiny sportovních disciplín. Všechny měřené údaje, včetně nadmořské výšky a záznamu trasy ukládá Forerunner 201 do své paměti a automaticky vytváří sportovní deník. Díky vestavěnému GPS přijímači je možné absolvované sportovní aktivity zobrazit a vyhodnotit nad podrobnou mapou v tréninkovém serveru Garmin Connect.
Mezi hlavní přednosti GPS sporttesteru Garmin Forerunner 210 patří všestrannost, kompaktní rozměry, dlouhá výdrž baterií a především velice jednoduché ovládání. Garmin Forerunner 210 je vybaven vysoce citlivým GPS přijímačem, který dokáže změřit rychlost a vzdálenost i u disciplín, kde je měření rychlosti či zdolané vzdálenosti velmi obtížné (in-line bruslení, běžecké či sjezdové lyžování, kanoistika, jízda na koni...).
Doporučená maloobchodní cena 6.790 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení