Menu

Genius ErgoMedia 8000

23.10.2012 11:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Genius ErgoMedia 8000

Genius ErgoMedia 8000 | foto: CHIP

Genius uvádí na trh novou bezdrátovou sadu ergonomické klávesnice a myši ErgoMedia 8000. Kromě ergonomického zakřivení je zajímavá i bohatou výbavou pro ovládání multimediálních funkcí a s ohledem na nabízené funkce i příjemně nízkou cenou 1065 Kč vč. DPH.

 

 

 

Klávesnice už na první pohled nemá úplně standardní rozměry a ono ladné zakřivení má za následek právě označení Ergo. Účelem mírného prohnutí klávesnice ve středové ose a zvlnění jinak rovné plochy kláves je ulehčit rukám při psaní. Vedle standardních kláves obsahuje klávesnice i 36 speciálních tlačítek sloužících k rychlému přístupu na internet, programům kancelářského balíku Office nebo k ovládání multimédií. Čtyřsměrné kolečko Magic Roller, které umožňuje vertikální a horizontální skrolování, pak přináší pohodlnější způsob prohlížení dokumentů i webových stránek.

Klávesnici doplňuje bezdrátová ergonomická myš s pogumovaným povrchem, která je určená pro praváky a zásluhou technologie BlueEye funguje bez problémů i na skleněném nebo velmi hladkém povrchu. Myš disponuje přepínatelným rozlišením 800/1600 DPI a nabízí funkci turbo skrolování určenou k rychlejšímu a preciznějšímu prohlížení dokumentů a webových stránek. Funkce Vista Flip pak umožňuje grafický 3D pohled. Bezdrátové připojení setu k počítači je řešeno jediným USB donglem a probíhá na frekvenci 2,4 GHz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení