Menu

Genius Pen Mouse - bezdrátová myš ve tvaru tužky

01.07.2011 08:54 | Redakce Chip + Přidat komentář
Genius Pen Mouse - bezdrátová myš ve tvaru tužky

Genius Pen Mouse - bezdrátová myš ve tvaru tužky | foto: CHIP

Genius představil bezdrátovou myš Pen Mouse, která se podobá kancelářskému peru. Zařízení pracuje díky pokročilé optické technologii téměř na každém povrchu, a to včetně oblečení. Novinka se prodává za doporučenou cenu 420 Kč vč. DPH.

 

Zařízení nabízí ergonomický design s malými rozměry. Díky specifickému tvaru je vhodné pro leváky i praváky. Novinka umožňuje ovládání počítače na velkém množství povrchů a disponuje snímačem s rozlišením 1200 dpi, který lze nastavit také na 800 nebo 400 dpi. Trojice tlačítek zastupuje funkci levého a pravého tlačítka a skrolovacího kolečka u klasické myši. Pen Mouse komunikuje pomocí bezdrátové technologie pracující na frekvenci 2,4 GHz a vysílač se připojuje k počítači prostřednictvím rozhraní USB. K nabíjení myši slouží jedna baterie AAA. Zajímavostí je funkce pro její šetření, Pen Mouse totiž při delší nečinnosti automaticky přejde do „spícího“ režimu. Po stisknutí jakéhokoli tlačítka pak můžete myš opět začít používat. Součástí balení je i praktické cestovní pouzdro.

 

Technické parametry Pen Mouse

Rozhraní

USB 2.0

Podporované OS

Windows 7/Vista/XP

Frekvence bezdrátové technologie

2,4 GHz

Počet tlačítek

Tři (pravé, levé, skrolovací)

Rozlišení

1200 dpi s přepnutím na 800 a 400 dpi

Baterie

AAA

Rozměry

21 x 16,3 x 133 mm

Hmotnost

17 g

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení