Menu

Google otevřel obchod s hardwarem – u nás je bohužel zavřený

12.03.2015 11:42 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Google otevřel obchod s hardwarem – u nás je bohužel zavřený

Google otevřel obchod s hardwarem – u nás je bohužel zavřený | foto: CHIP

Firma Google otevřela internetový obchod Google Store ve kterém je možné nakoupit hardware se značkou Google a také produkty dalších výrobců, které jsou založené na Android Wear.

googlestore-nahled

Firma Google má nový obchod Google Store, kde je možné zakoupit například notebook Chromebook Pixel, smartphone Nexus 6, tablet Nexus 9 a chytré hodinky s operačním systémem Android Wear (Asus ZenWatch, Moto 360, Sony SmartWatch 3, LG G Watch a Samsung Gear Live). Dále zde najdete přehrávače Nexus Player a Chromecast a chytrý termostat Nest. Doprava je zdarma.

Problém je, že tento obchod v České republice nefunguje. Po otevření stánky Google Store se objeví informace „V této zemi zatím obchod Google Store není k dispozici“. Můžete navštívit  web pro Spojené státy, ale ani tady nenakoupíte.

store2-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení