Menu
CHIP Speedtest

Google rozdává výkonný přehrávač hudby: verze Android Pro je krátkodobě zcela zdarma

30.11.2019 07:30 | Jiří Palyza
Google rozdává výkonný přehrávač hudby: verze Android Pro je krátkodobě zcela zdarma

Majitelé smartphonů s Androidem si v současnosti mohou v obchodě Google Play zdarma stáhnout hudební přehrávač Qamp.

Poslouchání hudby není vždy úplně snadné: Spotify a další služby vyžadují aktivní internet a pokud chcete poslouchat co chcete a bez reklam, tak prémiové předplatné. I tak máte přístup k hudbě pouze prostřednictvím oficiální aplikace. Je mnohem snazší vytvořit si hudební knihovnu s písněmi z disků CD, YouTube a podobných zdrojů na mobilním telefonu s možností přehrávání v režimu offline. K tomu je dobré mít k dispozici rozsáhlý přehrávač hudby.

Plná verze aplikace Qamp Music Player Pro vám nabízí audio přehrávač bez reklam, jehož funkce přesahují standardní přehrávač smartphonů na Androidu. Takže si můžete podobně jako na Spotify vytvořit vlastní playlisty a zvuk upravit pomocí ekvalizéru. Knihovna je rozdělena na "Všechny skladby", "Seznam skladeb", "Frontu", "Seznam umělců" a "Seznam alb". Kromě toho vás aplikace může zaujmout některými dodatečnými funkcemi.

Náš příspěvek odráží současný stav bezplatných akcí, které mohou mít jen dočasné trvání. Při stahování si zkontrolujte, zda je nabídka stále platná a aplikace je k dispozici zdarma.

Pokračování článku

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení