Menu

Google rozšiřuje svou nabídku: oblíbená služba je nyní dostupná i pro Windows a macOS

16.11.2022 05:45 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Google rozšiřuje svou nabídku: oblíbená služba je nyní dostupná i pro Windows a macOS

Google rozšiřuje svou nabídku: oblíbená služba je nyní dostupná i pro Windows a macOS | foto: Arkan Perdana/Unsplash

Jednu ze svých oblíbených služeb Google zpřístupňuje pro více platforem. VPN od Google One bude možné používat také na systémech Windows a macOS.

V minulém měsíci Google oznámil novou službu virtuální privátní sítě pro zařízení na platformách Android a iOS, která se nazývá VPN od Google One. Před pár dny společnost překvapila dalším oznámením, že služba bude také dostupná pro Windows a Mac.

VPN od Google One by už měla být k dispozici pro desktopové platformy pro všechny členy Google One s prémiovými tarify. Automaticky tak získávají službu VPN bez dalších poplatků.

Nyní také pro Windows a macOS: Google přináší oblíbenou službu na další platformy

googleone

Služba virtuální privátní sítě bude přístupná také pro desktopové platformy Windows a macOS. | Zdroj: Google

Podle informací zástupců společnosti Google bude desktopová verze VPN dostupná na stejných trzích, kde je v současnosti dostupná pro mobilní platformy Androidu a iOS.

V té souvislosti představitelé Googlu také uvedli: "I nadále se zavazujeme k poskytování vysoké úrovně transparentnosti a kontrolovatelnosti našich záruk ochrany soukromí a bezpečnosti. Nedávno jsme dokončili rozšíření souvisejícího auditu také na desktopové implementace pro systémy Windows a macOS.

Zdroj: The Verge

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení