Menu

Gramofon s bezdrátovým přenosem zvuku

15.01.2019 10:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Gramofon s bezdrátovým přenosem zvuku

Gramofon s bezdrátovým přenosem zvuku | foto: CHIP

Ať už se vracíte ke svým starým deskám nebo budujete sbírku s nejnovějšími alby, můžete svoje vinyly přenést do současnosti s novým gramofonem Sony PS-LX310BT.

Sony spojilo milované vlastnosti zvuku vinylů s jednoduchostí a flexibilitou propojení prostřednictvím kabelu či bezdrátově s dalšími zařízeními. Můžete si tak vychutnat poslech z vinylu i v dnešním propojeném světě.

Model LX310BT přináší zvuk vinylu do jakéhokoli bezdrátového reproduktoru, zvukového projektoru nebo sluchátek s přidaným vestavěným vysílačem Bluetooth a dodává tak poslechu svobodu. Spárování vašich zařízení nemůže být jednodušší – díky tlačítku Bluetooth a funkci plně automatického přehrávání je možné stisknutím tlačítka přehrávání pouštět hudbu ze zařízení, k němuž jste byli naposled připojeni. Kromě toho je gramofon vybaven také audio kabelem pro všechny, kteří dávají přednost připojení prostřednictvím kabelů.

Model LX310BT umožňuje nastavit integrovaný předzesilovač, aby byl schopen kvalitně přehrát i méně kvalitní desky, a to v čistším zvuku. Vestavěný předzesilovač pro použitou magnetodynamickou přenosku, která je u gramofonu použita, umožní zpracování zvuku v zesilovačích či AV receiverech nebo jiných zvukových zařízeních, které tento předzesilovač nemají. Propojení se pak provádí prostřednictvím linkového vstupu.

Zvuková technologie i kvalita konstrukce byly přepracovány tak, aby vaše desky zněly ještě lépe než dříve. Model LX310BT se může pochlubit tlakem litým hliníkovým talířem a nově navrženou přenoskou, která zajišťuje stabilitu zvuku v kombinaci se silným a odolným krytem proti prachu.

Model PS-LX310BT bude v prodeji na jaře 2019.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.