Menu

24“ IPS monitor s DP za dobrou cenu

22.08.2015 15:51 | Michal Bareš + Přidat komentář
24“ IPS monitor s DP za dobrou cenu

24“ IPS monitor s DP za dobrou cenu | foto: CHIP

Společnost iiyama začíná na našem trhu prodávat 24“ monitor ProLite XU2490HS s Full HD rozlišením, IPS panelem, DisplayPortem a tříletou zárukou za 6 290 Kč. 

Díky AH-IPS panelu je monitor vhodný pro náročnější uživatele, kteří musí více dbát na kvalitu barev, vyžadují široké úhly pohledu a přitom jim nevadí o něco delší doba odezvy. Ta je v tomto případě 5ms, což stačí i na hraní rychlejších her. Kromě zmiňovaného DisplayPortu monitor nabízí i HDMI a klasický DVI-D videkonektor. Podle výrobce má díky technologii Blue Light Reducer snižovat únavu očí při dlouhodobé práci. Monitor je osazen dvěma 2W reproduktory, ale podle tiskové zprávy nenabízí možnost výškového nastavení nebo převrácení panelu do režimu portrét. V doporučené ceně 6 290 Kč je zahrnuta i tříletá záruka. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení