Menu

Headset SteelSeries Arctis 3 připojíte přes kabel i Bluetooth naráz

08.11.2017 07:45 | Milan Loucký + Přidat komentář
Headset SteelSeries Arctis 3 připojíte přes kabel i Bluetooth naráz

Headset SteelSeries Arctis 3 připojíte přes kabel i Bluetooth naráz | foto: CHIP

Řada sluchátek SteelSeries Arctis byla rozšířena o verzi s Bluetooth. Novinka umožňuje poslech zvuku či komunikaci zároveň ze zařízení připojeného bezdrátově a jiného připojeného klasicky kabelem.

Tato možnost existuje napříč platformami PC, Mac, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, VR a chytrými telefony a tablety.

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth jsou vhodná pro použití s konzolí Nintendo Switch a jsou prvním headsetem nabízejícím tento typ kompatibility. Hráčům dávají možnost Bluetooth připojení a komunikace přes mobilní telefon, resp. aplikaci Nintendo Switch Online, zatímco poslech zvuků ze hry je zprostředkováno kabelem z Nintento Switch.

Hráčům na konzolích PlayStation 4 či Xbox One však headset poskytuje totožnou výhodu. Zatímco jsou připojeni přes Bluetooth mobilní aplikací Discord, kde komunikují s přáteli, mohou si užívat kvalitní audio z konzole připojené standardním 3,5mm kabelem.

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth disponují technologiemi a funkcemi jako standardní headset Arctis 3 včetně kvalitního, zatahovacího ClearCast mikrofonu s bidirekcionální charakteristikou, která akusticky eliminuje hluk v pozadí a reprodukuje tak čistý zvuk. Polstrování náušníků je vyrobeno z AirWave tkaniny inspirované prodyšnými materiály využívanými v atletice. Komfort sluchátek zajišťuje flexibilní čelenka.

Dodávaný intuitivní software SteelSeries Engine umožňuje nastavení zvuku dle uživatelských preferencí a libovolné využití dostupných aplikací.

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth jsou k dispozici za 149,99 euro včetně DPH a dopravy.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení