Menu

Headsety nejen pro hráče

01.08.2017 16:37 | Milan Loucký + Přidat komentář
Headsety nejen pro hráče

Headsety nejen pro hráče | foto: CHIP

Pokud rádi posloucháte hudbu nebo si naplno chcete užít sledování filmu či hraní her, pak můžete vyzkoušet novinku v portfoliu společnosti Sencor: stereo sluchátka SEP 629 s mikrofonem.

Ta zaujmou stylovým designem i pohodlným koženkovým polstrováním. Sluchátka s uzavřenou konstrukcí Sencor SEP 629 spočívají přímo na uchu, zajišťují dobrou izolaci od okolního hluku a poskytují kvalitní zvukový zážitek. Pohodlné polstrování náušníků a hlavového mostu je ideální pro dlouhodobé nošení.

Komunikace prostřednictvím internetu za použití videokonferencí jako je Skype, Google talk nebo živé vysílání na Facebooku je v posledních letech stále oblíbenější. Pokud chcete, aby vás přátelé dobře slyšeli je třeba si vybrat kvalitní sluchátka s mikrofonem. Sluchátka Sencor SEP 629 mohou být dobrou volbou i pro vášnivé hráče. Pokud hrajete týmové počítačové hry, sluchátka s mikrofonem jsou nezbytné. Díky pohodlnému koženkové polstrování sluchátka dobře sedí na hlavě a uživatel si tak může užít i hodiny hraní oblíbené hry.

Frekvenční rozsah sluchátek je 20 Hz–20 kHz. Citlivost sluchátek je docela slušných 106 dB ±3 dB. Sluchátka Sencor SEP 629 mají kabel dlouhý 2,2 metrů, propojení s přístroji zajišťuje 3,5 mm audio konektor.

Doporučená cena je 319 Kč.

Technické parametry

Průměr reproduktoru: 40 mm

Impedance: 32 Ω ± 10 %

Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz

Citlivost: 106 dB ±3 dB /1 mW

Délka kabelu: 2,2 m ±5 %

Konektor: jack, 3,5 mm

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení