Menu

Herní klávesnice s RGB podsvícením

17.10.2017 23:28 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní klávesnice s RGB podsvícením

Herní klávesnice s RGB podsvícením | foto: CHIP

Podsvícená klávesnice Genius GX Gaming Scorpion K10 z řady Scorpion je herní klávesnice vyznačující se zdvihem kláves jako u mechanických klávesnic a svojí programovatelností.

Herní klávesnice Genius GX Gaming Scorpion K10 nabízí skvělý herní zážitek s podsvícenými klávesy, umožňující nastavení několika stupňů intenzity a efektů. Na výběr je pak z šesti barev podsvícení, které je možné i navzájem kombinovat. Speciální zdvih kláves jako u mechanických klávesnic zpříjemňuje hraní, a to zejména při plném využití celého potenciálu klávesnice. Díky aplikaci Smart Genius, je možné přednastavit nastavení kláves pro jednotlivé hry a uložit je na Cloud pod dvanácti profily, které je pak možné přepínat pomocí kláves F1 až F12. Naprosto nepostradatelnou vlastností pro každého hráče je anti-ghosting pro 19 kláves.

Rozměry nového Genius GX Gaming Scorpion K10 jsou 450,7 x 143,5 x 39,5 mm s hmotností přibližně 900 g včetně 1,8 metru dlouhého USB kabelu.

Doporučená koncová cena Genius GX Gaming Scorpion K10 činí 550 korun.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení