Menu

Herní monitor AOC AGON nyní s technologií NVIDIA G-SYNC

18.06.2016 16:25 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní monitor AOC AGON nyní s technologií NVIDIA G-SYNC

Herní monitor AOC AGON nyní s technologií NVIDIA G-SYNC | foto: CHIP

Nový model monitoru AG271QG nabízí hráčům 27palcový IPS panel s QHD rozlišením frekvencí 165 Hz. 

Společnost AOC představila NVIDIA G-SYNC edici svých herních monitorů AGON s IPS panelem. Prvním modelem je AGON AG271QG s nativním rozlišením 2560 x 1440 bodů a extra rychlou obnovovací frekvencí 165 Hz, která zaručuje ostrý obraz bez trhání nebo opoždění. To vše díky zabudované technologii NVIDIA G-SYNC, která synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s grafickou kartou.

aoc-ag271-s2-h-nahled

Kromě herního výkonu vybavil AOC svůj AGON AG271QG moderním IPS panelem (AHVA) se skvělým barevným podáním. Vybaven je také technologií Flicker-free, která eliminuje blikání obrazovky a tím i únavu očí.  Nastavitelný stojan Ergo Dial nabízí výškové polohování a hráči si díky bočnímu měřítku mohou ověřit, že je jejich monitor nastaven tak, jak si přejí. Herní nadšenci kromě toho mohou doladit nastavení monitoru AGON AG271QG upravením jeho náklonu a dle potřeby si ho i natočit. Nový herní monitor AOC AGON AG271QG dorazí na trh v červenci 2016 a bude se prodávat za cenu 21 599 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení