Menu

Herní myš s atraktivním RGB podsvícením

15.05.2017 18:57 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní myš s atraktivním RGB podsvícením

Herní myš s atraktivním RGB podsvícením | foto: CHIP

V nabídce výrobce herního příslušenství, společnosti Genesis chyběla myš s RGB podsvícením. Ode dneška je tomu konec a herní maniaci si už mohou takovou atraktivní myš pořídit. Nese název Xenon 200.

200.

Nedílnou součástí vybavení myší s tímto typem podsvícení je kvalitní ovládací software, jehož aplikace umožňují uchovávat makra a editovat profilová nastavení a samozřejmě měnit světelné režimy. Myš je vybavena osmi programovatelnými tlačítky, a navíc tlačítkem snajperským, které při stisknutí sníží hodnotu DPI, a hráč tak může v průběhu hry přesněji zamířit. Myš je vysoce ergonomická a dobře padne do ruky díky bočním stranám s gumovými gripy, jež zajistí spolehlivé a jisté uchopení myši.

Myš používá optický snímač Avago 5050, který poskytuje maximální rozlišení až 3000 DPI. Hráč může přepínat mezi čtyřmi úrovněmi citlivosti pomocí speciálního tlačítka nebo rolovacím tlačítkem. Hodnota snímkování je 1000 Hz, což hráčům zajistí rychlé reakční časy.

Genesis garantuje vysokou odolnost myši při používání hráči. Myš je vybavena oblíbenými spínači Huano s životností 10 milionů kliknutí.

Myš Genesis Xenon 200 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 459 Kč.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení