Menu

Herní myš s laserovým snímačem

03.12.2016 14:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní myš s laserovým snímačem

Herní myš s laserovým snímačem | foto: CHIP

Společnost Trust uvedla na trh myš Trust GXT 177. Symetrická herní myš disponuje zajímavým designem, nastavitelným RGB podsvícením a přesným laserovým snímačem.

Trust GXT 177 na první pohled tvarově připomíná oliheň a jde o symetrickou myš pro praváky i leváky. RGB podsvícení po obou bocích si může uživatel přizpůsobit. Na horní části je podsvícené logospolečnosti. Povrch myši je tvořen matným plastem imitujícím broušený kov.

Herní myš disponuje laserovým snímačem s rozlišením 14 400 DPI, 8 programovatelnými tlačítky a integrovanou pamětí umožňující uložit až 5 uživatelských profilů. K dispozici je software pro snadnou personalizaci. Tlačítka jsou rozmístěna klasicky, po dvou na obou stranách a standardní levé a pravé tlačítko a scrollovací kolečko s tlačítkem pro změnu DPI na vrchu. Trust GXT 177 je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1699 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení