Menu

Herní notebooky s grafikou GeForce GTX680M

14.07.2012 08:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Herní notebooky s grafikou GeForce GTX680M

Herní notebooky s grafikou GeForce GTX680M | foto: CHIP

Společnost MSI představila herní notebooky GT70 a GT60 vybavené nejrychlejší mobilní grafikouNVIDIA GeForce GTX 680M a čtyřjádrovými procesory Intel Core i7 třetí generace. Napříkald v benchmarku 3D Mark Vantage dosahují 24 000 bodů. Hráče potěší i matný Full HD displej a integrovaná hráčská klávesnicí SteelSeries.

 

Herní notebooky MSI GT70 a GT60 jsou vybaveny nejrychlejší a nejmodernější mobilní grafickou NVIDIA GeForce GTX 680M. Díky technologii NVIDIA Optimus je přitom výdrží i poměrně dlouho pracovat na baterie. Grafiky jsou doplněny až 4 GB GDDR5 video paměti. S takovou výbavou nové notebooky MSI dosahují 24 000 bodů v benchmarku 3D Mark Vantage. Můžete očekávat i plnou podporu DirectX 11 a NVIDIA PhysX pro využití realistických vizuálních efektů.

 


Výkon díky Super RAID


Pro dosažení maximální rychlosti čtení a zápisu používají nové herní notebooky MSI GT60 a GT70 technologii MSI Super RAID. Se dvěma 128GB mSATA SSD disky 3. generace zapojenými v diskovém poli RAID 0 tak rychlost čtení podle výrobce přesahuje 900 MB za sekundu. Oblíbené video, audio a záložní soubory se pak ukládají na 750GB pevný disk.

Zvuk, klávesnice a displej GT60 a GT70


V noteboocích jsou použity reproduktory Dynaudio ap použít můžete pozlacené audio výstupy s předzesilovačem. Při vývoji klávesnice spolupracovala MSI s firmou SteelSeries. Provedení, uspořádání a velikost kláves je upravena tak, aby splňovala všechny požadavky náročných hráčů. Optimální zážitky při sledování vizuálních efektů bez rušivých odlesků zaručuje matný displej s Full-HD 1080p rozlišením.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení