Menu

Herní počítač MSI

09.11.2012 09:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Herní počítač MSI

Herní počítač MSI | foto: CHIP

Společnost MSI představila výkonný herní notebook GT70 Dragon Edition s nejnovější grafikou NVIDIA GeForce GTX675MX se 4 GB GDDR5 paměti. Kromě vysokého výkonu nabízí také zajímavý design.

Uvnitř notebooku tepe čtyřjádrový procesor Intel Core i7 třetí generace. Najdete v něm zajímavé technologie, jako je inteligentní síťové řešení Killer DoubleShot, ozvučení od Dynaudio, rychlé diskové řešení SuperRAID se dvěma SSD disky v poli RAID0, až 32 GB operační paměti a speciální herní klávesnici SteelSeries.

Díky tomu, že je osazen grafikou NVIDIA GeForce GTX675MX s novým grafickým jádrem, 4 GB GDDR5 paměti, dosahuje notebook podle výrobce v benchmarku 3DMark Vantage 17000 bodů. Pro rychlý start systému a dosažení maximální rychlosti čtení a zápisu používá MSI GT70 Dragon Edition technologii MSI Super RAID. Se dvěma 64GB mSATA SSD disky 3. generace zapojenými v diskovém poli RAID 0 rychlost čtení přesahuje 900 MB za sekundu.

Herní klávesnice SteelSeries je upravená podle potřeb vášnivých hráčů a má skvělou odezvu a rozmístění a velikost kláves. Obraz bez rušivých odlesků pak zaručuje matný 17,3“ displej s Full-HD 1080p rozlišením. Hmotnost notebooku je 3,9 kg a rozměry 428 x 288 x 55 mm.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení