Menu

Herní podsvícená klávesnice

19.12.2015 15:15 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní podsvícená klávesnice

Herní podsvícená klávesnice | foto: CHIP

Společnost Genius uvedla trh herní podsvícenou klávesnici Genius GX Gaming Scorpion K215. Tato další klávesnice z řady Scorpion, je určena především pro začínající hráče. 

Začínajícího hráče potěší herní design klávesnice s ostrými rysy, zvýrazněné herní klávesy WASD a čtveřici šipek. To hráčům usnadňuje rychlou orientaci na klávesnici a v náročných herních situacích tak neztrácejí kontrolu. Konstrukce klávesnice je navržena tak aby zvládala i razantnější zacházení a je odolná proti nechtěnému polití.

Správná gamingová klávesnice nesmí postrádat nejdůležitější prvek pro večerní a noční hraní a tím je podsvícení. GX Gaming Scorpion K215 tak nabízí duhové podsvícení. Do výbavy dostala tato klávesnice také 10 funkčních multimediálních kláves. Rozměry nového základního modelu Genius GX Gaming Scorpion K215 jsou 467 x 190 x 28 mm a hmotnost 720 g včetně 1,5m dlouhého USB kabelu. Doporučená koncová cena je 490 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení