Menu

Hi-Res Walkman

17.01.2017 12:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Hi-Res Walkman

Hi-Res Walkman | foto: CHIP

Společnost Sony debutuje s novou sérií přehrávačů Walkman NW-A35. Důraz byl u nich kladen na design, kvalitní čistý poslech v kvalitě vysokého rozlišení (High-Resolution Audio), na intuitivní uživatelské rozhraní a bezdrátový přenos.

Nový Walkman NW-A35 je kompaktní, snadno přenosný a váží pouhých 98 g. Podporuje Bluetooth a NFC, takže se může bezdrátově připojit ke reproduktorům nebo sluchátkům. Životnost baterie byla prodloužena na 45 hodin (MP3) resp. 30 hodin (Hi-Res Audio) na jediné nabití.

Podle výrobce vyniká jednoduchostí použití díky zdokonalenému dotykovému displeji s úhlopříčkou 3,1 palce a intuitivnímu uživatelskému rozhraní s tlačítky umístěnými po straně. Má paměť o kapacitě 16 GB, kterou je možné rozšířit pomocí microSD karty. Model NW-A35HN má stejné vlastnosti jako NW-A35, ale dodává se navíc v sadě se sluchátky do uší s vysokým rozlišením a rušením okolního šumu. V prodeji bude v pěti barvách.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení